KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175049
nr 1517 5049
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Två Tanter. Signerad. Olja på pannå 26x15 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:55:37
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr